Blog > Komentarze do wpisu
Piątkowy łyk piękna

Bierzecie udział w wyzwaniach www.scrap.com.pl? Ja tak. Wygrałam nawet kiedyś 100 zł na zakupy, a nic tak nie mobilizuje, jak sukces ;) Obejrzałam temat nowego wyzwania, a z racji wykonywanej pracy jest mi, jak najbardziej bliski:

http://inspiracje.scrap.com.pl/wyzwania/scrapbookingowe-wyzwanie-numer-12-i-100zl-do-wygrania

Jak zawsze podziwiałam też inspirujące prace Złotych Rączek. Wszystkiego się spodziewałam, tylko nie tego, że jedną z nich zobaczę na żywo! A tymczasem dostałam od Latarni Morskiej tę cudowną kartkę:

Jest zachwycająco piękna i sprawiła mi ogrom radości. Jeśli ktoś tu może powiedzieć "dziękuję" to po stokroć ja! Zdjęcie zapożyczone z bloga sklepowego, bo nie jestem w stanie zrobić lepszego.

I jeszcze jedna moja radość. Od wczoraj dzięki temu, że jestem czytelniczką "Zwierciadła" mam kalendarzyk na przyszły rok z jednym z najpiękniejszych zdjęć MM:

Zawsze niesamowicie podobało mi się to akurat zdjęcie i tak się cudnie złożyło, że jeden z dwóch wzorów kalendarzyka dodawanego do gazety zawierał tę fotografię.

Pięknego piątku!

piątek, 23 września 2011, kardamonowa

Polecane wpisy

  • Zrobione

    Moim słowem - kluczem na ten rok było: "śmiało!". Wiedziałam, kiedy będzie mi ono szczególnie potrzebne. I udało się - po wielu latach, odważyłam się zmienić pr

  • Cicha noc, głośny film.

    Na ten film czekałam od momentu, gdy wygrał nagrodę na Festiwalu w Gdyni. I w końcu się doczekałam. Wreszcie polskie kino wychodzi z kryzysu. W krótkim odstępie

  • Odnotowane

    Jestem wielbicielką twórczości Agnieszki Osieckiej. Kiedy zobaczyłam artystyczny notes z jej tekstami i fragmentami notatek, wiedziałam, że to coś dla mnie. I o

Komentarze
2011/09/23 21:18:16
Bardzo inspirujący wpis! A tytuł mógłby być myślą do słoika!
-
2011/09/24 19:19:00
Dziękuję! ;)
-
2011/09/25 16:30:45
Cała przyjemność po mojej stronie! ;-)
Wróciłam ze Skrapowiska i dziś wieczorem rozpocznę jesienny sezon herbatkowy "Pinacoladą" ślicznie pachnącą, od Ciebie.
Słoneczne pozdrowienia :-)
-
2011/09/26 01:29:18
Też mam tę herbatkę, więc zaparzę jutro i pomyślę ciepło o Tobie. Kartka zachwyca mnie bezustannie. ;)