Blog > Komentarze do wpisu
Piątkowy łyk piękna

Bierzecie udział w wyzwaniach www.scrap.com.pl? Ja tak. Wygrałam nawet kiedyś 100 zł na zakupy, a nic tak nie mobilizuje, jak sukces ;) Obejrzałam temat nowego wyzwania, a z racji wykonywanej pracy jest mi, jak najbardziej bliski:

http://inspiracje.scrap.com.pl/wyzwania/scrapbookingowe-wyzwanie-numer-12-i-100zl-do-wygrania

Jak zawsze podziwiałam też inspirujące prace Złotych Rączek. Wszystkiego się spodziewałam, tylko nie tego, że jedną z nich zobaczę na żywo! A tymczasem dostałam od Latarni Morskiej tę cudowną kartkę:

Jest zachwycająco piękna i sprawiła mi ogrom radości. Jeśli ktoś tu może powiedzieć "dziękuję" to po stokroć ja! Zdjęcie zapożyczone z bloga sklepowego, bo nie jestem w stanie zrobić lepszego.

I jeszcze jedna moja radość. Od wczoraj dzięki temu, że jestem czytelniczką "Zwierciadła" mam kalendarzyk na przyszły rok z jednym z najpiękniejszych zdjęć MM:

Zawsze niesamowicie podobało mi się to akurat zdjęcie i tak się cudnie złożyło, że jeden z dwóch wzorów kalendarzyka dodawanego do gazety zawierał tę fotografię.

Pięknego piątku!

piątek, 23 września 2011, kardamonowa

Polecane wpisy

  • Weekend kobiet

    Wczoraj było jedno z moich ulubionych świąt, czyli Dzień Kobiet. Mam śliczne, białe tulipany, byłam na typowo kobiecych zakupach (czyt. fatałaszkowych), a w Emp

  • Weekendowy rytuał

    Jednym z moich ulubionych weekendowych rytuałów jest wyjście do kina. W tym tygodniu, byłam na filmie brutalnym (dwa razy musiałam odwrócić wzrok), ale jednocze

  • Zawsze to coś!

    Widziałam dziś świetny film. Matka zgwałconej i zamordowanej dziewczyny, wynajmuje trzy tablice reklamowe pod miastem i zadaje na nich nurtujące ją pytania, dot

Komentarze
2011/09/23 21:18:16
Bardzo inspirujący wpis! A tytuł mógłby być myślą do słoika!
-
2011/09/24 19:19:00
Dziękuję! ;)
-
2011/09/25 16:30:45
Cała przyjemność po mojej stronie! ;-)
Wróciłam ze Skrapowiska i dziś wieczorem rozpocznę jesienny sezon herbatkowy "Pinacoladą" ślicznie pachnącą, od Ciebie.
Słoneczne pozdrowienia :-)
-
2011/09/26 01:29:18
Też mam tę herbatkę, więc zaparzę jutro i pomyślę ciepło o Tobie. Kartka zachwyca mnie bezustannie. ;)